Informace o nás

Pekařskou výrobou se naše firma úspěšně zabývá od roku 1992. Jde o ryze českou firmu bez účasti zahraničního kapitálu, jejímž vlastníkem je fyzická osoba.

Naše výrobky vycházejí z tradičního českého pekařského řemesla. Snažíme se vytvářet lahodné pečivo zajímavé chuti i vzhledu, přičemž nejvyšším hodnocením kvality naší práce je spokojenost našich zákazníků.

Ve naší pekárně se pracuje nepřetržitě - i soboty a neděle. Jedná se o moderní pekárenský provoz, jehož strojní, technologické vybavení a specializovaná výrobní technologie umožňuje výrobu širokého pekařského sortimentu.

Na trh dodáváme široký sortiment pekařských výrobků - běžné pečivo, jemné pečivo, DIA pečivo, celozrnné pečivo... Mezi naše zákazníky patří cca 70 odběratelů v oblastech Hranicka, Lipnicka a Přerovska.

Naše pekárna garantuje svým zákazníkům vysokou kvalitu svých produktů, především přísným dodržováním přesných pravidel a kritérií při jejich výrobě. U nás je vždy zaručena vysoká kvalita všech surovin a správný výběr a kvalita použitých koření.

Denní dodávky spotřebitelům jsou zajišťovány vlastními rozvážkovými vozidly, která splňují vysokou technickou a hygienickou úroveň.